Biežāk uzdotie jautājumi

1. KĀPĒC MAN SAVĀ TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ BŪTU JĀLIETO AUTOMĀTISKĀS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS, TĀDS KĀ FINISH?

Jūsu mazgāšanas līdzeklim ir jāpapildina jūsu trauku mazgājamās mašīnas tīrīšanas darbība. Automātiskās trauku mazgāšanas līdzeklis ir īpaši izstrādāts ēdiena atlieku un taukainu traipu izšķīdināšanai, aizturēšanai un likvidēšanai noslēdzošajā skalošanas reizē. Tas nerada ziepju putas vai rada tās pavisam nelielā daudzumā. 

2. KĀ MAN IR JĀIEGĀDĀJAS TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS?

Vairums cilvēku priekšroku dod tādas formas automātiskās trauku mazgāšanas līdzeklim, pie kādas viņi ir pieraduši. Visu trīs formu līdzekļi (pulveris, želeja un tabletes) ir labi, bet tabletes un pulveri ir mazliet efektīvāki par želejām. 

3. KĀ IR JĀUZGLABĀ TRAUKU MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS?

Visas Finish  PowerBall tabletes ir iesaiņotas pa vienai, kas nodrošina aizsardzību pret mitrumu, taču tās tomēr ir jāuzglabā sausā vietā. Ja jūs lietojat pulverus, arī tos ir jāuzglabā sausā vietā. Vairums pulveru paku ir mitrumizturīgas, bet jums pēc katras lietošanas reizes ir rūpīgi jāaizver paka, lai pulveris nesamirktu (un jāizvairās no izšļakstīšanās!). Tāpat kā visus citus tīrīšanas līdzekļus, uzglabājiet trauku mazgāšanas līdzekli bērniem nepieejamā vietā.

4. KĀ IR JĀUZGLABĀ FINISH TABLETES?

Tā kā katra tablete ir atsevišķi iesaiņota, Finish tabletes jau ir labi aizsargātas, tomēr tās vienmēr būtu jāuzglabā mērenā temperatūrā trauku skapī. Sargāt no bērniem. 

5. KĀ IR JĀUZGLABĀ FINISH PULVERIS?

Uzglabāt aizvērtā veidā, mērenā temperatūrā trauku skapī vai pieliekamajā kambarī. Sargāt no bērniem. 

6. KĀ IR JĀUZGLABĀ FINISH TRAUKU MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS TĪRĪTĀJS?

Raudzīties, lai būtu cieši aizvērts vāciņš. Sargāt no bērniem. 

7. VAI TRAUKI PIRMS IEVIETOŠANAS TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ IR JĀNOSKALO?

Traukus skalot nav nepieciešams, vienkārši noņemiet ēdiena atliekas, piem., kaulus. 

8. MANS FINISH PULVERIS NEŠĶĪST. KĀ RĪKOTIES?

 • Pēc katras lietošanas reizes vienmēr aizveriet iepakojumu, nekad nemēriet to karsta/kūpoša ūdens tuvumā un uzglabājiet produktu vēsā, sausā vietā. Kā vienmēr, sargāt no bērniem. 
 • Granulētiem līdzekļiem, tādiem kā Finish pulveris, ir tendence laika gaitā uzsūkt mitrumu un kļūt kunkuļainiem vai saķept. Lai to novērstu, produkts tiek pārdots mitrumizturīgā iepakojumā.

9. TRAUKU MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS APAKŠĀ ES ATRADU FINISH TABLETI.

 • Tablete varētu būt iestrēgusi aiz mazgājamā priekšmeta. Tas neļāva tabletei piekļūt pietiekamam ūdens daudzumam un izšķīdināt to. Skatīt mūsu padomus par to, kā pareizi ievietot priekšmetus trauku mazgājamā mašīnā.
 • Iespējams, pienācīgi nedarbojas dozators. Ja problēma saglabājas, iespējams, jums ir jāzvana un jākonsultējas ar apstiprināta trauku mazgājamo mašīnu servisa inženieri.

10. TRAUKU MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻA DOZATORĀ ES ATRADU FINISH TABLETI.

 • Iespējams, pienācīgi nedarbojas dozators. Ja problēma saglabājas, iespējams, jums ir jāzvana un jākonsultējas ar apstiprināta trauku mazgājamo mašīnu servisa inženieri.  
 • Iespējams, ir mitrs dozatora trauciņš vai dozatorā pirms tā atvēršanās ir iekļuvis ūdens. Tā rezultātā tablete sāk izšķīst pirms trauciņa atvēršanās un tablete tur iestrēgst.

11. MANS FINISH MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS NEDOZĒJAS NO MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻA TRAUCIŅA.

Tam var būt vairāki iemesli:

 • Dozators mazgāšanas līdzekļa pievienošanas brīdī bija mitrs; pirms mazgāšanas līdzekļa pievienošanas izslaukiet dozatoru.
 • Mazgāšanas līdzeklī uz ilgu laiku ir bijis atstāts mazgāšanas līdzeklis; to ir jāpievieno tieši pirms trauku mazgājamās mašīnas ieslēgšanas. 
 • Dozators ir bijis pārāk pilns. Pēc trauku mazgāšanas līdzekļa pievienošanas viegli uzsitiet pa dozatora kreiso malu (ja iespējams), lai izlīdzinātu produkta līmeni.  
 • Dozators ir nobloķējies - pārliecinieties, ka galda piederumi nav izvietoti tā, ka tie traucētu dozatoram atvērties.
 • Iespējams, nepieciešama trauku mazgājamās mašīnas tehniskā apkope.
 • Iespējams, jūsu trauku mazgāšanas līdzeklis ir vecs - lietojiet svaigu produktu.

12. UZ FINISH TABLEŠU IEPAKOJUMA IR TEIKTS, KA TABLETE JĀIEVIETO GALVENAJĀ MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻA NODALĪJUMĀ. MANAI TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI IR DIVI ŠĀDI NODALĪJUMI, KURŠ NO TIEM IR GALVENAIS?

Finish tablete ir jāliek nodalījumā ar vāciņu. Šaubu gadījumā lūdzu skat. trauku mazgājamās mašīnas lietošanas rokasgrāmatu, lai nodrošinātu mazgāšanas līdzekļa ievietošanu pareizajā nodalījumā.

13. MANAI TRAUKU MAZGĀJAMAI MAŠĪNAI IR 2 MAZGĀJAMĀ LĪDZEKĻA NODALĪJUMI. VAI MAN LIETOT 2 TABLETES?

Vienai mazgāšanas reizei pietiks ar vienu tableti galvenajā dozatorā.

14. TABLETI NEVAR IELIKT MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻA DOZATORĀ. KĀ RĪKOTIES?

Ielieciet tableti galda piederumu grozā vai novietojiet trauku mazgājamās mašīnas apakšā un izvēlieties mazgāšanas programmu bez priekšmazgāšanas. 

15. PĒC FINISH MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻA LIETOŠANAS KRŪZĪTĒS VĒL AIZVIEN IR TĒJAS UN KAFIJAS TRAIPI.

To var būt izraisījuši vairāki faktori, piem., neatbilstoša ūdens temperatūra un cietība, ūdens spiediens un cirkulācija, kā ir ievietoti trauki, skalošanas līdzekļa trūkums un dažkārt īslaicīgas izmaiņas vietējās ūdensapgādes jomā. Pirmkārt, pārbaudiet, vai ir trauku mazgājamās mašīnas lietošanai piemēroti apstākļi. Vienmēr lietojiet Finish QUANTUM, kas vislabāk iztīrīs dziļi ieēdušos kafijas un tējas traipus. Ja tējas / kafijas traipi vēl aizvien ir redzami, iemērciet krūzītes vājā balināšanas šķīdumā. Kārtīgi noskalojiet. 

16. KĀ TIKT VAĻĀ NO PIEDEGUŠIEM TRAIPIEM?

Lazanjas traipi vai pat pastas traipi? Finish QUANTUM likvidēs pat grūti iztīrāmus traipus, piem., piedegušus un piekaltušus ēdiena traipus.

17. KAS IR UZ ŠĶĪVJIEM PALIKUŠAIS “SĀLS UN PIPARI” JEB SĪKĀS DAĻIŅAS?

 • Iespējams, mazgāšanas līdzeklis nepietiekami izšķīst. To varētu būt izraisījis tas, ka mazgāšanas līdzekļa dozators nav atvēries vajadzīgajā brīdī vai ir bijis vecs mazgāšanas līdzeklis. 
 • Dažkārt trauku mazgājamo mašīnu ir jāiztīra no pārtikas atlikumiem, kas varētu atkārtoti nosēsties uz traukiem mazgāšanas un skalošanas cikla laikā. Skatīt trauku mazgājamās mašīnas lietošanas rokasgrāmatu.

18. KĀPĒC MANĀ TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ IR TIK DAUDZ ZIEPJU PUTU?

 • Visiem trauku mazgāšanas līdzekļiem būtu jābūt tādiem, kas neatstāj putas. Ja trauki pirms tam ir mazgāti ar mazgāšanas līdzekli, kas paredzēts trauku mazgāšanai ar rokām, ir svarīgi pirms trauku ievietošanas trauku mazgājamā mašīnā tos rūpīgi noskalot.
 • Olbaltumvielu traipi, piem., jēlu olu vai piena traipi, var palielināt putu daudzumu trauku mazgājamā mašīnā. Automātiskās trauku mazgāšanas līdzekļa, tāda kā Finish, lietošana pareizā daudzumā aizkavēs putu rašanos. Lietojiet Finish PowerBall tabletes, lai garantētu vienmērīgu devu katrā mazgāšanas reizē. 

19. KĀ ATBRĪVOTIES NO ZIEPJU PUTĀM?

Izteciniet no trauku mazgājamās mašīnas ūdeni un izņemiet pēc iespējas vairāk ziepju putu. Mazliet pagaidiet, lai ziepju putas nosēstos. Izņemiet tās un kārtīgi noskalojiet no trauku mazgājamās mašīnas izņemtos traukus. Tad ielejiet trauku mazgājamā mašīnā 1 kausiņu etiķa un iztīriet mašīnu ar Finish mazgāšanas līdzekli.

20. KĀPĒC TRAUKI NENOŽŪST?

Pārliecinieties, vai jūsu trauku mazgājamā mašīna ir pareizi pielādēta. Ja jūs lietojat Finish Classic Powerball tabletes, Finish Power pulveri vai Finish šķidro želeju, nodrošiniet, lai katrā mazgāšanas reizē būtu pievienots pietiekams daudzums skalošanas līdzekļa. Izmēģiniet Finish Turbo-Dry, kas perfekti nožāvē traukus.

21. VAI FINISH TABLETES / ŽELEJA SATUR HLORU?

Nē, Finish tabletes nesatur hloru.

Jā, Finish želeja satur hloru.

22. VAI FINISH ŽELEJĀ / PULVERĪ / TABLETĒS NAV GLUTĒNA?

Nē, nav.

23. VAI FINISH ŽELEJA/TABLETES/PULVERIS NEKAITĒS PŪDĒTAVAI?

Visus Finish produktus var droši lietot mājās, kur ir ierīkota pūdēšanas sistēma.

24. VAI ŠIS PRODUKTS BIOLOĢISKI SAIRST?

Jā, šis produkts bioloģiski sairst.

25. KOPŠ ES SĀKU LIETOT FINISH TABLETES, ESMU IEVĒROJIS RŪSAS TRAIPUS UZ GALDA PIEDERUMIEM / SUDRABA PRIEKŠMETIEM. KAS TOS IZRAISA?

Iespējams, šo problēmu ir izraisījis tas, ka Finish tablete ir pielipusi pie kāda metāla priekšmeta. Šāda tipa traipu var viegli notīrīt ar rūsas un traipu tīrītāju.

Ja rūsas pēdas ir arī uz alumīnija vai citiem metāla priekšmetiem, tam varētu būt cits cēlonis. 

26. VAI FINISH TABLETES SATUR DZĪVNIEKU TAUKUS?

Nē, šis mazgāšanas līdzeklis nav iegūts no dzīvnieku blakusproduktiem.

27. VAI ŠIS PRODUKTS NAV PRETRUNĀ AR KOŠERU TRADĪCIJĀM?

Nē, nav.

28. KĀDS IR FINISH PULVERA, VISU TĀ AROMĀTU, PH LĪMENIS?

pH līmenis ir 10-11.

29. KĀPĒC MANS FINISH PULVERIS IR KASTĒ SAĶEPIS?

Granulētiem līdzekļiem, tādiem kā Finish pulveris, ir tendence uzsūkt mitrumu un kļūt kunkuļainiem vai saķept. Lai to novērstu, Finish ir iepakots mitrumizturīgā iepakojumā. Atverot paku, dariet to uzmanīgi, un vienmēr pēc katras lietošanas reizes aizveriet to. Mēriet nepieciešamo produkta daudzumu drošā attālumā no karsta/kūpoša ūdens. Visbeidzot, uzglabājiet produktu vēsā, sausā vietā.

30. Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Uzklikšķiniet šeit, lai nonāktu mūsu kontaktinformācijas lapā.