Lai jūsu māja vienmēr būtu mirdzoši tīra!

Lai jūsu māja vienmēr būtu mirdzoši tīra!

Ir pienācis laiks uzticēt ikdienas trauku mazgāšanu trauku mazgājamajai mašīnai, jo tas jums ļaus ne tikai ietaupīt elektroenerģiju, bet arī ir vishigiēniskākais veids, kā nomazgāt uz virsmas redzamos un nemanāmos netīrumus.

Un trauku mazgājamā mašīna nav nekas sarežģīts! Tā jūsu traukus mazgā 50-70°C temperatūrā un nogalina visus nejaukos mikrobus, kas turpinātu dzīvot uz traukiem, ja jūs traukus mazgātu ar rokām*

Finish automātiskās trauku mazgāšanas līdzeklis ir daudz spēcīgāks nekā parastais mazgāšanas līdzeklis un satur sastāvdaļas, kas nodrošina ēdiena palieku sadalīšanu un nomazgāšanu mazgāšanas cikla laikā. Apvienojumā ar ļoti karstu ūdeni un trauku mazgājamās mašīnas mehānisko darbību Finish mazgāšanas līdzeklis nodrošina daudz lielāku tīrību, nekā varētu sasniegt, traukus mazgājot ar rokām. Tā rezultātā tiek iznīcinātas kaitīgās baktērijas, kas citkārt turpinātu netraucēti dzīvot uz jūsu traukiem.

*Avots: Pētījums par ķīmiskajām un mikrobioloģiskajām nogulsnēm uz traukiem, kas mazgāti ar rokām un kas mazgāti trauku mazgājamajā mašīnā. Pētījums veikts, pārbaudot noteiktus paraugus. Bonnas Universitāte, 2006. gada maijs.