Rūpes par trauku mazgājamo mašīnu

Trauku mazgājamās mašīnas apkope

Lai trauku mazgājamā mašīna turpinātu efektīvi un nevainojami darboties, ir nepieciešama pavisam neliela apkope, tomēr šeit ir pāris lietu, kas jādara, lai saglabātu augstu trauku mazgājamās mašīnas efektivitāti.

Ciets ūdens un kaļķa nogulsnes

Trauku mazgājamā mašīnā laiku pa laikam var būt vērojama kaļķakmens vai tauku uzkrāšanās īpaši tad, ja ir ciets ūdens. Šī plēvīte var rasties tauku, ēdiena atlieku un kaļķakmens, kā arī ūdenī esošo minerālnogulšņu rezultātā. Ļoti retos gadījumos traipu rašanos trauku mazgājamā mašīnā var izraisīt arī ūdens sastāvā esošais dzelzs – tai raksturīgi dzelteni, brūni vai rūsas krāsas traipi. Tagad to visu var viegli noņemt ar Finish trauku mazgājamās mašīnas tīrītāju. Mūsu tīrīšanas līdzeklis likvidēs visu veidu plēvīti trauku mazgājamās mašīnas iekšienē un izsmidzinātāja sviru sprauslās, vienlaikus novēršot kaļķakmens un tauku uzkrāšanos. Lai trauku mazgājamā mašīna darbotos maksimāli efektīvi, Finish trauku mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli iesakām lietot vienu reizi mēnesī.

Skalošanas līdzeklis

Ja jūs lietojat atsevišķus produktus, reizi mēnesī ir jāpārbauda skalotāja līmenis attiecīgajā dozatorā. Ja uz glāzēm parādās ūdens pilieni un ūdens pēdas, iespējams, jāuzpilda Finish skalošanas līdzeklis.

Izsmidzinātāja sviras

Iespējams, ir nepieciešams pārbaudīt, vai nav nobloķētas ūdens smidzinātāja sprauslas. Ja tās ir bloķētas, paraujiet apakšējo sviru uz augšu un noceliet vai atskrūvējiet augšējo sviru (pilnīgus norādījumus skatīt ražotāja rokasgrāmatā). Tās abas noskalojiet zem tekoša ūdens un pēc tam uzstādiet atpakaļ trauku mazgājamā mašīnā. Pēc uzstādīšanas pārliecinieties, lai apakšējā svira ir kārtīgi nostiprināta un augšējā ir stingri pieskrūvēta.

Ieteikums: Trauku mazgājamās mašīnas tīrītāja Finish lietošana reizi mēnesī ļaus izvairīties no izsmidzinātāja sviru nobloķēšanas!!

Citi padomi:
  • Lietot trauku mazgājamās mašīnas tīrītāju Finish, kas ir īpaši izstrādāts automātiskajai trauku mazgājamai mašīnai un nodrošina maksimālus tīrīšanas rezultātus.
  • Sakārtot asus priekšmetus tā, lai tie nevarētu sabojāt durtiņu blīvi.
  • Pārliecināties, lai asie naži tiktu ievietoti trauku mazgājamā mašīnā ar spaliem uz augšu.
  • Nekad nemazgāt trauku mazgājamā mašīnā tādus priekšmetus kā elektroniskie gaisa tīrītāja filtri, cepeškrāsns filtri vai otas. Tas var izraisīt trauku mazgājamās mašīnas bojājumus, krāsas zaudēšanu vai traipu rašanos.