Automātiskā trauku mazgāšana vs mazgāšana ar rokām

Tiklīdz jums būs trauku mazgājamā mašīna, jūs vairs negribēsiet ne dzirdēt par trauku mazgāšanu ar rokām! Trauku mazgājamā mašīna aiztaupa jūsu laiku un pūles, kā arī ļauj ietaupīt ūdeni un elektroenerģiju.

Taupiet laiku

Vai jūs zinājāt, ka, mazgājot traukus trauku mazgājamajā mašīnā, gada laikā jūs ietaupīsiet 3 nedēļas laika? Izlietnē esošā lielā trauku grēda izskatās vienkārši biedējoša, bet, ja jums ir trauku mazgājamā mašīna, jums tikai jāieliek trauki mašīnā un vairs nekādu raižu!

Taupiet ūdeni

Saskaņā ar Bonnas Universitātes pētījumu* trauku mazgājamās mašīnas vienā mazgāšanas reizē vidēji patērē 15 - 22 l ūdens, turpretim, lai tādu pašu daudzumu trauku nomazgātu ar rokām, ir vajadzīgi 103 l ūdens. Tādējādi trauku mazgājamā mašīna salīdzinājumā ar trauku mazgāšanu ar rokām patērē par 85 % mazāk ūdens.

Taupiet elektroenerģiju

Saskaņā ar Bonnas Universitātes pētījumu* trauku mazgājamās mašīnas vienā mazgāšanas reizē vidēji patērē 1,0kWh - 2,0kWh elektroenerģijas, turpretim, lai tādu pašu daudzumu trauku nomazgātu ar rokām, ir vajadzīgi 2,5 kW elektroenerģijas. Tādējādi trauku mazgājamā mašīna salīdzinājumā ar trauku mazgāšanu ar rokām patērē par 60 % mazāk elektroenerģijas.

Tīrāki trauki

Saskaņā ar Bonnas Universitātes pētījumu* trauku mazgājamās mašīnas mazgā tīrāk, nekā to iespējams izdarīt ar rokām.

Salieciet visus netīros traukus trauku mašīnā!

Trauku mazgājamajās mašīnas piepildīšana ar netīrajiem traukiem padarīs jūsu dienu daudz patīkamāku. Jūs varat trauku mazgājamo mašīnu piepildīt ar šķīvjiem un galda piederumiem pakāpeniski, dienas laikā, vai arī ielādēt visus traukus un galda piederumus reizē, dienas beigās. Jebkurā gadījumā pilnībā pielādētas trauku mazgājamo mašīnas lietošana patērēs daudz mazāk elektroenerģijas, nekā traukus mazgājot ar rokām.

Higēniska tīrība

Trauku mazgājamā mašīna sasniedz 70 C grādu temperatūru, un tas palīdz iznīcināt uz netīrajiem traukiem uzkrājušās baktērijas, kas būtu ļoti sarežģīti, mazgājot traukus ar rokām.

Koptas rokas

Jūsu roku āda būs zīdaini gluda, jo jums vairs nevajadzēs mērcēt rokas ziepjainā ūdenī, kā rezultātā āda ir sausa un bieži vien sasprēgā. Vienkārši ielieciet traukus trauku mazgājamajā mašīnā, pievienojiet Finish un izbaudiet pārsteidzošu tīrību.

* Avots: 'Mazgāšanas principi un tehnikas Eiropā', Bonnas Universitātes pētījums, 2007. gads.